Přispůsobivost

Jakoukoliv tvorbu přizpůsobíme vašim požadavkům a potřebám a veškeré materiály sjednotíme do uceleného vizuálního stylu.

Vlastní materiály

Pro veškeré grafické materiály si sami pořídíme vstupní fotografie i videa.

Rozmanitost

Můžeme pro vás vytvořit jakékoliv materiály spadající pod užitou grafiku od osobních vizitek až po firemní webovou prezentaci.

Dravý postoj

Nebojíme se ničeho a vždy do našich prací vložíme veškerou svou sílu i zkušenosti.

Osobitý přístup

Ke každé zakázce přistupujeme velice osobitě a její zpracování přizpůsobíme tak, abychom co nejlépe vystihli její podstatu a potřeby.

Využití zkušeností

Vždy vycházíme z našich letitých zkušeností z různých oborů a využíváme toho nejlepšího.

Grafika skýtá nespočetné možnosti nejen na obrazovkách.

Užitá grafika

„Příkladem klasické užité grafiky je plakát, obal knihy, poštovní známka, ex libris, booklet kompaktního disku či obal gramofonové desky, ale také kompletní grafické řešení novin či časopisů.“

Sazba a DTP

Naše studio nabízí i sazbu a DTP úpravu digitálních i tištěných médíí.

Tiskoviny

Jákékoliv tiskoviny Vám uděláme od návrhu až po výsledný produkt vytištěný ověřenou tiskárnou ve stylu a na materyálu, který si sami zvolíte.

Grafická úprava našich vizuálů

Veškeré naše fotografické i audiovizální záznamy graficky upravíme do stylu odpovídajícímu vaší akci či firmě, nebo dle vašich požadavků.

Webdesign

Navrhneme stránky odpovídající stylu vašeho podnikání nebo akce. Návrh následně můžeme zpracovat a postavit na redakčním systému WordPress. Vaše stránky, tak bude moci jednoduše spravovat takřka kdokoliv.

Corporate identity

Navrhneme Vám styl firmy do posledního detailu. Nejen že jsme schopni vám navrhnout vše od loga až po reklamní kampaň, ale také veškeré materyály necháme vyrobit u námi ověřených dodavatelů.

Grafická videa

Videa doplněná grafikou

A mnoho dalšího

Dokážeme zpracovat takřka jakoukoli ideu.

Využijte výhodných tématických balíčků