Digitální záznam

Pro záznam videa využíváme digitální zrcadlovky doplněné vysoce kvalitní reportážní kameru se systémem Canon HD Camera System.

Daylight osvětlení

Jakékoliv scény scény lze osvětlit pomocí daylight osvětlení, které zaručuje přirozenou teplotu barev.

Vysoká kvalita

Vše je natáčeno pomocí snímačů Full HD CMOS, což zaručuje vynikající záznamy ve vysoké kvalitě s přenosovou rychlostí až 24 Mb/s.

Synchronní zvuk

Zvukový záznam je synchroně pořizován pomocí puškového mikrofonu na externí audiorekordér.

Hloubka ostrosti

Dle potřeby využíváme hned několika objektivů, kterými získáme vysokou škálu možností pro nastavení potřebné hlouky ostrosti.

Grafická úprava

Veškeré videa doplníme o působyvou grafiku, která skvěle doplní celkovou atmosféru videa.

Natáčíme vše od nezávislých filmů až po rodinné videa.

Natáčení akcí

Natočíme vaší svatbu, maturitní ples, firemní večírek nebo jakoukoliv akci, ze které chcete nezapomenutelnou vzpomínku.

Pro natáčení je možné využít až tři záznamové zařízení se stejnou kvalitou záznamu. Vaše akce pak bude sestřižena ještě působivěji.

Exteriéry i interiéry

Jsme vybaveni pro natáčení na jakékoliv lokalitě nehledě na prostorové podmínky. Natáčení přizpůsobíme přesně na míru vašich potřeb.

Studiové natáčení

Videozáznam z našeho domácího studia lze využít jako prezentační video, videonávod nebo může doplnit vaše video o skvělé snímky.

Vaše videa

Ležívám doma hromada videí a nemáte čas se tím probírat? My to uděláme za vás! Sestříháme vaše video z těch nejhezčích okamžiků.

Střih záznamů

Sestříháme nejen námi natočený záznam, ale i vámi dodaná videa v digitální podobě. Z jakéhokoliv materiálu vybereme to nejdůležitější a sestříháme jej do působyvé podoby doplněné zvukovou stopou. Vytvoříme tak nejen akční nebo romantický snímek, ale jakékoliv video ztvárníme tak aby lahodilo divákovu oku.

Svatební video

Chcele-li mít ze svatby krásné video, stačí říci nám a my vám vaši svatbu natočíme a záznam spracujeme do podoby, kterou jinde nenajdete.

Maturitní video

Nezaznamenáme jen průběh akce, ale vytvoříme vám strhující příběh, který zachytí část vašeho života tak, aby zanechal hluboké vzpomínky .

Videoprezentace

Natočíme Vám prezentační video v prostředí vaší firmy nebo v lokalitě, která vás co nejlépe vystihuje a doplníme moderní grafikou.

Využijte výhodných tématických balíčků